Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki ismeri 25 évnél fiatalabbak...

Ki ismeri 25 évnél fiatalabbak közül Aphex Twin zenészt?

Figyelt kérdés
Azért 25 év alatt érdekes, mert 90-es évekbe volt nagy szám a figura... most is zenél de érdekes mód nem követi a mostani dubstep csapást...
2015. jún. 9. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ismerem pár számát (23F). Régen sok Jackass-t meg CKY deszkás videókat néztem, ott volt berakva aláfestő zenének pl a Come to Daddy:)
2015. jún. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én hardtechno mixbe hallottam pár számát, aztán valaki a gimibe berakta projektorra a come to daddy-t és később meg rákerestem, hogy ki ez a figura, hát csak lestem :)

egyébként fura, hogy már nem annyira populáris mint anno volt. 22F

2015. jún. 9. 14:42
 3/4 anonim válasza:

Jó régi kérdés… Én most leszek 25, de 9-10 éve ez a klipp nagyon megfogott:


[link]

2023. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Almaxd válasza:
18 vagyok, a Selected Ambient Works Volume II a kedvenc albumom már elég régóta, de a többi munkáját is nagyon szeretem.
2023. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!