Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet felelésnél puskázni?

Hogy lehet felelésnél puskázni?

Figyelt kérdés

Felelek hétfőn kémiából és k*rvára nincs kedvem tanulni.

Tippek valami tanulásmentes jó felelésre?

14/L


2010. febr. 28. 00:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én ha puskázok, annyit szoktam, hogy a füzetet eldugom magam mellé, és simán kiolvasom.


Fal vagy ablak mellett van ennek értelme, meg persze ügyesnek kell lenni, de általában ha meglátják akkor csak szólnak egyet, hogy tegyem el, én meg mondom: ó, ez meg hogy került ide? :)

2010. febr. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
ez nem mindig igaz tanárnő/úr... dogánál simán puskázok és garantáltan nem veszik észre, mert a kémiatanárom olyan, hogy ha észreveszi azonnal egyes... tehát ez nem biztos:)
2010. febr. 28. 01:05
 13/18 A kérdező kommentje:
01:05 xD hogy került ez ide???:)
2010. febr. 28. 01:06
 14/18 anonim válasza:

A kérdező kommentje:

ez nem mindig igaz tanárnő/úr... dogánál simán puskázok és garantáltan nem veszik észre, mert a kémiatanárom olyan, hogy ha észreveszi azonnal egyes... tehát ez nem biztos:)


Úr.

Én se buktam le soha, de ez inkább a tanár jóindulata volt, mint utólag rájöttem.

Amúgy részben igazad van, ha a tanár nem figyel oda, nem veszi észre.

Nem tudom, milyen a kémiatanárod, de abban biztos vagyok, hogy ő sincs mindig vérengző üzemmódban. Én például, csak ritkán szóltam érte (már nem tanítok).

2010. febr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Marad a CIA-s technika...
2010. febr. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

időnként én is ráhagyom az olyan gyereknél, akiből annyit sem nézek ki, hogy kettesre meg tudná tanulni az anyagot, ha nem főtantárgy... Olyan buta szegény, hogy legalább ebből menjen át.

Ha tovább akarsz tanulni, akkor fejezd be a vinnyogást, ülj le a könyv mellé és tanulj. Ha már általánosban ilyen lusta vagy, akkor mi lesz veled középiskolában. Ha nem magyarázza el a tanár, akkor szóljatok neki vagy kérjj meg valakit aki elmagyarázza , esetleg ott a könyv, tanuld meg ebből. De ez duma, hogy ezért nem tanulsz, egyszerűen lusta vagy és ezzel mentegetőzöl. De nem baj, nem kell mindenkinek középiskolába menni és onnan is ki lehet bukni elég hamar...

2010. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szúrd ki a szemét xD
2010. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

10:37 teljesen igazad van. nem kell mindenkinek középsuliba menni, és onnan el is lehet távozni.:) ezzel tökre egyetértek. mondjuk azért reménykedek benne, hogy felvesznek a környék egyik legjobb gimijébe. és van rá esélyem, mivel én írtam a legjobb felvételit abban a suliban. küzdeni fogok hidd el:) és egyébként mégse feleltetett a tanár, hanem majd holnap doga:S jaaa és tényleg nem volt kedvem tanulni, ezt is eltaláltad, mondjuk nem volt nehéz, mert ott volt a kérdés alatt:) de abban viszont nekem volt igazam, hogy a tanárom finoman szólva nem tud magyarázni...

köszi a válaszokat:)

2010. márc. 2. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!