Mestermc, fraps?

Figyelt kérdés
MesterMC-t szeretném felvenni mivel videós vagyok eddig Bandicamot használtam de Átváltottam Frapsre.Azt írja ki:Csalásra alkalmas programot ne futtass a MesterMC mellett. (Hibakód:00x441) Valaki tud segíteni? (Bocs a helyesírási hibákért)

2015. jún. 11. 19:39
 1/5 kszk2 válasza:

2 tipp:


1. Használj OBS-t az ingyenes

[link]

2. HASZNÁLJ EREDETI MINECRAFTOT!!! Az nem ír ki ilyen baromságokat.

2015. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy te videós. max szeretnél lenni. De légyszi inkább ne. már így is tele a youtube 8-12 éves "májnkjáft videósokkal".
2015. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek mind2 válaszadóval. Az obs,remek. A videóidra pedig sajnos már senki se lesz,kíváncsi hidd el. Inkább videózz le valami olyan játékot amiről még kevesen csináltak videót.
2015. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Boti466 válasza:
Használj valami használható klienst... Nem hiszem, hogy az lenne a dolga, hogy leellenőrizze te milyen programokat futtatsz. Ha mindenképpen azt a klienst akarod használni akkor próbáld meg az Action! programot, esetleg az XSplit videófelvevőjét.
2015. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már találtam másikat de azért köszönöm a válaszokat :)
2015. jún. 16. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!