Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom, mit csináljak,...

Nem tudom, mit csináljak, bemenjek vizsgázni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval,az van,hogy ez már utóvizsga lenne,mert egyszer már,meghúztak belőle.. Most nem mennék bele,hogy mi a szak,de nem szeretem,szeptembertől valószínűleg halasztok.Persze oké,hogy egy próbát megér,meg ráadásul,már csak ez a tantárgyam hiányozna,de az a baj,hogy szóbeli lesz.A tanár rosszindulatú,de azt aláírom,hogy okkal buktatott meg,mert nem tudtam a tételt,-bár hozzá teszem,sztem eleve nem voltam neki szimpi,mert volt olyan,aki még annyit se tudott,mint én,és annak segített- na mindegy.A lényeg,hogy elég érzékeny vagyok,és rosszul esett,hogy legutóbb a pofámba röhögve buktatott meg. Az a baj,hogy ezeket a dolgokat magamra veszem.Még egyszer mondom,nem tudtam a tételt,illetve én azt hittem,hogy tudom,de nem jót tanultam meg,na mindegy,de egész lelkes voltam,amikor kihúztam,erre ő,mivel nem jót mondtam,szépen a pofámba röhögött.Meglehetne csinálni máskor is ezt a tantárgyat,csak az is bennem van,mi van ,ha olyat húzok,amit tudok? Kb. a tételek felét tudom,nagyjából..

Érdemes így bemenni,vagy jobb,ha megkímélem magamat az újabb kudarctól?


2015. jún. 11. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes belemenni. 50% hogy olyat húzol amit tudsz és akkor nem kell halasztani. Ha meg meghúznak megint, háát ez van. Az élet megy tovább. Nem leszel tőle rosszabb ember és nem is hiszem hogy 10 év múlva az fogja bántani a lelked hogy kiröhögött a tanár. Úgyhogy hajrá, ügyi legyél!
2015. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj,aranyos vagy,köszönöm! :) Nem is számítottam rá,hogy ilyen választ kapok.

Igazából,halasztani mindenképpen halasztok,ha most átmennék akkor is,de akkor lehet,hogy mégis bemegyek.:)

2015. jún. 11. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!