Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga után, ha...

Forgalmi vizsga után, ha véletlen megbukok, kötelező órát vennem az oktatótól, ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
Most megyek forgalmi vizsgára hétfőn, sok rosszat hallottam már a vizsgáztatókról abban az iskolában, ahol én vizsgázok. Ha igazságtalanul buktat meg, akkor mit tudok tenni. Hallottam már olyat, hogy megbeszélték az oktatóval, hogy kit húzzanak még le és az megbukott. Mit tudok ilyenkor tenni?
2015. jún. 12. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kötelező plusz órát venni, de ha nem vagy egy született vezető, akkor azért nem árt.

És nyugi, nincs az a tanuló, akinek a vezetésébe nem lehet hibát találni, mert bármikor az izgulástól vagy egy olyan forgalmi helyzettől te magad is tudsz olyan helyzetbe kerülni, hogy simán megbuksz.

Amúgy sok függ a vizsgabiztos jóindulatán, de hidd el, hogy csak úgy nem buktatnak meg senkit.

Én is buktam elsőre, de aztán másodszorra sikerült és nem a vizsgabiztos miatt, hanem mert én csináltam olyat. Nem történt tragédia, másodszorra sikerült.:)

2015. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!