Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi miatt vagyok ilyen? Mi...

Szandra2000 kérdése:

Mi miatt vagyok ilyen? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Bármenyit alszok fáradt vagyok.Nagyon nehezen tudok felkelni reggel.Egyre jobban utálom magam.Azt érzem valami miatt hogy elvan rontva az életem.Tul egysíkú.Nincs semmihez kedvem csak feküdni meg zenét hallgatni.Mindenkivel kiabálok,pedig ez nem ram jellemző.Nem vagyok az a mosolygós lány mint régen.Mindenkivel bunkozok és kiabálok.Kérlek segitsetek
2015. jún. 12. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
15 évesen ez nem túl meglepő. Tanulj, és akkor hasznosnak fogod érezni magad, ezáltal nem fogod magad utálni.
2015. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nemrég azt olvastam, hogy azok az emberek alszanak sokat, akik szomorúak. Nyilvánvaló, hogy valami bánt. Az viszont biztos, hogy nem szabad magadba roskadni. Én annyit tudok tanácsolni, hogy kezdj bele valami újba. Amit úgy érzel szívesen csinálnál... Fitness, vagy suli vagy bármi... ami közel áll hozzád. És vele fognak jönni a barátok és minden majd meglátod. A lényeg h ne süppedj bele, lépj tovább.
2015. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sokan mondják hogy depresziós vagyok ez igaz?
2015. jún. 12. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de számítógépen keresztül, egy rövidke leírásból ezt nem tudjuk diagnosztizálni.
2015. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!