Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan emberrel akinek elutaltál pénzt de nem kaptad meg amit akartál. Minek minősül ez? fel lehet jelenteni az ilyet? Tudom a nevét, a bankszámlaszámát, és a várost ahol lakik,15e ről lenne szó!

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs bizonyított adásvételi szerződés,.akkor szimplán pénzt utaltál szabad vagyonod feletti rendelkezésedből. Ha ez egy adásvételi vagy hasonló honlapon keresztül történt, akkor bizonyos esetekben ők is tudnak segíteni.
2015. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Minek minősül ez?"


Balfácánságnak.


Fel lehet jelenteni.

2015. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a jófogáson történt a dolog . és tudom hogy hibáztam....
2015. jún. 12. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Feljelentheted család miatt, mert a kommunikációtok dokumentálva van az oldalon.

De azzal nem számoltál, hogy a számla nem az ő nevén van, hanem egy strómanén. Emiatt nehezebb lesz megtalálni.

2015. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tul.elleni szabson belül csalás miatt feljelentheted. Az ilyen netes, utalós dolgokat eredményesen lebonyolitják
2015. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!