Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem. Feltöltött...

Lenne egy kérdésem. Feltöltöttem egy videót youtube-ra, sikeresen megvágtam és 720p-be raktam ezzel nincs gond de amikor feltöltöttem akkor a videó jobb és bal szélén fekete csikot hagy. Ebbe valaki tudn segiteni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ha telefonnal/tablettel vetted fel és úgy állítottad mint a telefont(mármint úgy forgattad el mint a telefont)akkor ott lesz .mi a csatornád neve szivesen megnézném a vidit:)
2015. jún. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából gépen csináltam a vidit ami 30mp-s mivel a felbontással volt gondom,de ezt megoldottam,de ez a csik a problem..A neve:zsotyo125...Tegnapi csatorna,nincs kép rajta csak ez a Vidi,amig megnem oldom ezt a csik problémát nem rakok fel.A vidit géppel töltöttem fel
2015. jún. 13. 09:52
 3/4 2xSü ***** válasza:

A Youtube 16:9 képarányú videót vár, ha nem ilyen képarányú, akkor kiegészíti a képet ilyen képarányra. Gondolom 4:3 képarányú videót készítettél, aminek lehet, hogy 720 pixel a magassága, csak a szélessége nem 1280 pixel, hanem csak 960 pixel, azaz az eredeti videó, amit feltöltöttél 960x720 pixel. Így feltöltve a Youtube egy 1280x720-as videót csinál úgy, hogy két oldalra egy-egy 160 pixel széles fekete sávot tesz.


Eleve vedd fel a videót 16:9 képaránnyal. Ha monitorod nem 16:9 képarányú, akkor teljes képernyőn ez ugye nehezen fog menni.

2015. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A monitorom elvileg megfelelő csak amikor konvertálom alapból azon volt gondoltam ugy jó, de nagyon szépen köszi. :)
2015. jún. 13. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!