Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lemásoltak! Az én nevemmel és...

Lemásoltak! Az én nevemmel és képeimmel élnek FB-n! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Valaki azzal szórakozik már régóta, hogy az én és az ismerőseim képeit, nevünket, adatainkat használja. Ez eleinte zavart, majd nem foglalkoztam vele. De mikor már a szüleimről is csináltak egy "kamu" facebookot, felkaptam a vizet. Ráadásul zavaró, hogy viszont látom "magam" olyan oldalakon, amiket nem is ismerek! Rendőrség tudna segíteni? Mit csináljak?

2015. jún. 15. 15:30
 1/4 anonim válasza:
szerintem ezeket az ál-profilokat lehet jelenteni a facebookon...mondjuk velem még nem történt ilyen..
2015. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már jelentettem, letörölték de mindig csinál egy újat, illetve átnevez egy régebbi fiókot. Nagyon idegesítő...
2015. jún. 15. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy jelented a facebooknak.

Vagy a rendőrséghez fordulsz és feljelentést teszel személyes adatokkal való visszaélés címen.


De lehet ha írsz neki és közlöd hogy mész feljelentést tenni ez ügyben lehet nem szórakozik tovább.

2015. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudod ki lehet az? Őt kellene letiltanod, és törölnöd. Töröld az összes olyan ismerősöd, akit nem ismersz, vagy nem vagy jóba vele, utána állítsd be, hogy csak ismerősök láthassák a képeid/adataid. Ezek után jelentsd őt, újra.
2015. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!