Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aion NA. Magyarországról...

Aion NA. Magyarországról játszva melyik amerikai szervernek van a legjobb ping ideje?

Figyelt kérdés

USA változatnál csináltam egy karit a SIEL szerveren, de a nagy pingidő rombolja a játékélményem. Gyakorlatilag 350 pingtime a legjobb és van úgy hogy 600+ is megvan.

A játékbeli NC pinget próbáltam úgy sem jobb, Laetrix -et használtam úgy sem jobb.


1. Ne írjátok kérlek , hogy Játszam GF-et oka van , hogy az usa felé kacsintgatok.

2. Ha a 4 amerikai szerón van karitok írjátok meg a pingidőt, hogy hová kissebb esetleg, melyiken játszhatóbb.

3. GF- változatnál 47-65 ös pingem van, szóval net majdnem rendben van....

4. Hogyan lehetne csökkenteni a pinget kb 100-120 közé?, az már jobb lenne.



#Aion #pingtime
2015. jún. 16. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

mind a 4 szero egy helyen van, szoval mind1 hova mesz, masoknak meg van 200 ping minden szeron, szoval nem mervado hogy itt ennyi, masnak meg masik szeron annyi...

300-bol 100 akkor lesz ha amerikaba koltozol, ennyit egy program sem fog segiteni.

kiprovalhatod a wtfast vagy battlepinget, de en csodat nem varnek.

2015. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A pingcsökkentős progik kipróbálási idő után fizetősek, szóval ha jó pinget akarsz, akkor lényegében fizetőssé válik a játék. Nekem 20-30 pingem volt gf-en, míg az amcsin 200-300. Wtfast-ot kipróbáltam és azzal 160-200 volt. Úgy emlékszem azon a csikágói elosztót volt érdemes választani, mert az volt legközelebb az aion serverekhez. Amugy a nyugati parton lakó jenkiknek is 200-as pingjük van, szóval a pvp szinte teljesen felejtős, ha csak nem szeretsz gyakran respawnolni. A servereiken sokan voltak, mikor arra jártam úgy éve, szóval erős gép is kell hozzá és nem csak jó net.
2015. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!