Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hívtak még valakit ezen a...

Melody19 kérdése:

Hívtak még valakit ezen a Budapesti számon? +36 1 677 7247? valaki tud róle esetleg valami részletes infót?

Figyelt kérdés

#rejtélyestelefonhívás
2015. jún. 17. 12:36
 1/10 anonim válasza:

engem +44 es szám hívott kétszer ...

annyit tudok ,hogy ne vedd fel mert iszonyú nagy telefonszámlát kapsz ha felveszed

2015. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ hát sose tudtam eddig felvenni mivel épp nem voltam telefonközelbe es le is volt némitva (nyugodtan irom hogy szerencsére)....
2015. jún. 18. 21:53
 3/10 Emmácska86 válasza:
Engem öt perce hívtak. Gusztustalan stílusban beszélt velem egy férfi, állítólag lakásbiztosítás kalkulációval foglalkoznak. Amikor mondtam, h megfelelő nekünk a jelenlegi, megkérdezte, hogy én döntök-e az ügyben? Mondom, hogy nem, de tudom, h nem akarunk váltani. Erremondja hogy adjam meg annak a nevét, aki döntéshozó, mondtam, hogy nem adom, nem érdekel minket a dolog. Mire a férfi: "Most ilyen nem megadni ezt az adatot??!" Pofátlanság magas foka. Sajnos elfeljtettem a cég nevét.
2015. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mi volt a cég neve? Engem hetente többször is zaklatnak, de már nagyon unom!
2016. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én már tiltottam a számot! Valami biztosítási szar.
2016. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem most zaklat folyton pontosan ez a szám. Szerintem ideje lenne tiltólistára tennem.
2016. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Próbáltam visszazaklatni őket, de egyfolytában foglalt :-(
2017. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
engem is felhívott ez a szám 2 órája valami budapesti szám. nem lehet visszahívni.. gondolom valami számítógépes rendszer lehet ami egyirányú. amúgy ilyen módon nem lehet nagy számlád ha felveszed jó multkor volt egy ilyen amit tv rádió stb nyomott hogy nagy számlád lehet stb bementem a tmobilba és azt mondták h hülyeség.. inkább hiszek nekik mint a médiának.
2017. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Engem is hívott párszor, de nem szólt bele - azt hiszem automata rotálhatja a hívásokat, pár csengés után meg bont.


A kúgli ezt találta:

[link]


Ebből kijött egy bizonyos Calgo Kft.

[link]


De leginkább ez a szolgáltatás lehet a ludas a dologban:

[link]

Az ő supportjuknál talán lehet reklamálni, de ilyesmihez bizonyosan kell legalább a hívás pontos időpontja, és minden más adat, ami fellelhető a hívással kapcsolatban (cégnév, személy neve, a tartalomból következtethető cégprofil, hívás hossza, stb.).

2018. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az előbb kerestek erről a számról. Még jó hogy nem vettem fel...
2019. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!