Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valaki színész énektudás...

Lehet valaki színész énektudás nélkül? Pontosabban :lehet valaki színész borzalmas énekhanggal?

Figyelt kérdés

Még csak 13 éves vagyok de tudom mi szeretnék lenni ha nagy leszek.Színész.Járok színjátszóra(nem iskolai) ,nem rég volt ébadzáróm.1éve kezdtem komolyan foglalkozni a színészettel,és beszédtechnikám fejlødöt,mozgásom szìnpadon jobb lett...

egy baj van . Nem tudok énekelni... Annyira nem ,hogy az már nekem is fáj. Prózai színész attól még lehetek? és így hova menjek felvételizni????válaszoljatok gyorsan légyszi!Nagyon ,de nagyon szeretnék színész lenni.ugye van reményem?



2015. jún. 17. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

PERSZE, HOGY VAN! Rengeteg színész pocsék énekes! Ha jobb sulit szeretnél asszem a Madách gimi jó lenne (Budapesten), de nem számít, mert én az Istvánból jövök és ott is volt egy srác aki színész akart lenni, PEDIG AZ EGY MATEKOS ISKOLA.

de a lényeg: igen lehetsz színész, ne add fel :D

2015. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Prózai színés simán lehetsz így is! Mindenképp fogsz tanulni énekelni, egyetemen is énekelnek a prózások is. De nagyon soknak nincs hangja, ha tehetséges vagy igazán, ez nem kizáró ok. :)
2015. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Rengeteg olyan színész van aki nem énekel. Néhányuk közülük pocsékul énekel, néhányan jól! Kb mint az énekeseknél.
2015. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!