Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Witcher 3 Wild Hunt-ról...

A Witcher 3 Wild Hunt-ról szeretnék kérdezni. -Milyen képességekre érdemes tenni a karakternél? -Hogyan lehet gyorsabban fejlődni? -Hogy lehet gyorsan pénzt szerezni/pénzhez jutni? -Milyen bombák/főzetek/olajok legyenek nálam mindig? Többi lent.

Figyelt kérdés

-Kis igni rúnát hogy lehet tárgyba bele rakni?,egyátalán milyen tárgyba lehet?, és a többi rúnát?

-Griff mutagén mellé (zöld) milyen képességeket kell rakni hogy tovább növelje az életerőt?(képesség neveket mondjatok)

-Hogy kell rúnákat,mutagéneket egyéb fontos dolgokat beszerezni?

Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2015. jún. 17. 14:48
 1/2 anonim válasza:

-Milyen képességekre érdemes tenni a karakternél?

Én alapvetően sokféle mágia és kardforgatás kombójára építettem a karaktert. Ha sokféle mágikus trükkhöz értesz, több eszközöd is lesz hogy leverj egy-egy erősebb ellenfelet. Kardforgatásból én a gyors stílusra mentem rá, pörgősebb, gyorsan sebez, ha feltolod a kritikus ütés esélyét, nagyon hamar végzel majd az ellenfelekkel.


-Hogyan lehet gyorsabban fejlődni?

-Ne hagy ki egy küldetést, egyetlen megbízást se, igyekezz minél több XP-t kisajtolni a játékból amit lehet, ügyelj arra, hogy mindig a legalacsonyabb javasolt szintű küldetéssel kezdj, és halad sorba az erősebbek felé.


-Hogy lehet gyorsan pénzt szerezni/pénzhez jutni?

Szedj fel minden szemetet, a legutolsó szakad zsákot is, a legutolsó eldugott nyüves ládát is ésminden kérdőjelet fedezz fel. Lootold ki, mindet fossz ki mindenkit, minden hullától vedd el a cuccait és add el őket. Ezzel a módszerrel a 23 szintre nekem olyan 23 ezer aranyam lett. (Volt korábban egy trükk, hogy a Novigradi halárustól lehetett venni kagylókat és az abban lévő gyönygöket nagy haszonnal el lehet adni, de ezt sajna a patch-ekkel kijavították.)

-Milyen bombák/főzetek/olajok legyenek nálam mindig?

A Macska. Többször lesz rá szükséged mint gondolnád. Rohadt sokat kell sötét helyeken bóklászni, állati idegesítő mikor nem látsz semmit, és víz alatt is működik. Amúgy olyan eszenciális "mindenképp legyen nálad főzet nincs", hasznosak, de kitéréssel és a varázsjelek használatával kábé minden szituációból ki tudod húzni magad.

-Kis igni rúnát hogy lehet tárgyba bele rakni?,egyátalán milyen tárgyba lehet?, és a többi rúnát?

Kétféle rúna van: a kerek fegyverbe való, a téglalap szerű meg páncélrúna. Csak abba a tárgyba tudod beletenni amit éppen a karaktereden viselsz.

-Griff mutagén mellé (zöld) milyen képességeket kell rakni hogy tovább növelje az életerőt?(képesség neveket mondjatok)

Olvasd el a képesség leírását, az gyönyrűen leírja milyen bónuszt ad.

Hogy kell rúnákat,mutagéneket egyéb fontos dolgokat beszerezni?

Csak szörnyek dobják őket, zsákmányként. Ölj sok szörnyet és lesz sok mutagéned gazdagon.

2016. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja és mégvalami: ha már elérted Novigradot és a városi küldetéseket is csinálod, már nem nagyon érdemes élelmiszerre költened. (A kaja ugyebár azért hasznos mert harc közben is el lehet fogyasztani és visszatölti az életerőd.)Ugyanis a ládákból , különböző házakból annyi innivalót, piát és kaját-nasit lehet kiszedni hogy rád szakad. A játék legelején még vásárolgattam kaját, de később már rogyásig volt vele az inventorym a gyűjtögetések által.
2016. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!