Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Többi lent

Szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Az osztálykiránduláson az egyik osztálytársam beteg lett. Napszúrást kaphatott. Írtam neki facebookon, hogy jobban van e már, de nem válaszolt. Én meg nagyin mérges letten, mert kiírta, hogy látta, de nem válaszilt, ezért letiltottam. 5 perccel később meg is bántam. Szerintetek direkt nem írt, vagy akart írni később, csak meglepődött? Mert am nem bunkó, jófej, ezért gondolnám, h írni akart, csak a tiltás miatt ugye nem tudott. Szóval szerintetek direkt nem írt, vagy gondolkozott a válaszon? És nagyon elszúrtam? Hogy hozzam rendbe? Vajon mit gondolhat most rólam, miért tiltottam le?
2015. jún. 17. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha írsz valakinek, akkor sehol nincs előírva, hogy neki azonnal válaszolnia kell. Előbb-utóbb illik, de nem azonnal kell. Ha pl. telefonon látom az üzeneteimet, de nincs kedvem azon pötyögni, vagy épp társaságban vagyok, vagy filmet nézek, vagy bármi miatt nincs kedvem rögtön válaszolni, akkor én is csak este válaszolok az üzenetekre, ha gép elé ülök. Vagy legkésőbb másnap. Túl érzékeny vagy és intoleráns. Gondolkozz el ezen, és akkor legközelebb nem égeted magad ilyen letiltogatós hisztivel :)
2015. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, picit (nagyon) meggondolatlan vagyok, ebből már voltak is problémáim. Azért tiltottam, mert féltem, hogy olyan mint a haverjai(akik viszont tényelg bunkók), és egyszerűen kiröhög, mint ahogy ők tennék. Igen, hülye voltam, már mindenki ezr mondta, akit kérdeztem, hogy nem direkt nem válaszolt. De ezt elszúrtam. :-(
2015. jún. 17. 21:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!