Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy zenét keresek, de nem...

Egy zenét keresek, de nem tudom a címét. Annyit tudok, hogy egy nő énekel benne, de semmi zene nincs alatta csak dobszó. Nagy hangú nő énekel és rá egy percel dobszó is elhangzik. Melyik ez a zene?

Figyelt kérdés
Először egy tábori buszon hallottam, de nem tudom mi a címe. A lényege: Nő énekel (nagy hanggal) és 1 perc előtt ilyen dobolás is van, de csak ritmusosan. és a közepe fele megszólal a háttérben valami férfi hang is, de az le van tojva :D

2015. jún. 17. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
dúdolt már föl, vagy valami:D
2015. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na és mégis hogyan? Inkább a kérdésre válaszolj. aki ismeri a zenét az tudja...
2015. jún. 17. 22:05
 3/8 anonim válasza:
Nem ilyen house jellegű?
2015. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, de ha tippeket adtok, hogy melyik lehet, akkor az is jól jöhet, mert hátha pont az az
2015. jún. 17. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyarul énekel?angolul?németül? talán kinaiúl?
2015. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én sejtem melyik számról beszélsz párszor hallottam a class fmen.pont tegnap is hallottam és nekem is elsőre a fülembe mászott.House jellegű és mostani friss szàm lehet
2015. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Angol. És nem tudom, de tényleg újszerű lehet. De a címét keresem
2015. jún. 19. 15:32
 8/8 A kérdező kommentje:
MEGVAN! HEY MAMA!
2015. júl. 2. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!