Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak a zene és tesi...

Mit adjak a zene és tesi tanárnak?

Figyelt kérdés

Mind2 fiatal és holnap dum van az évzáro, amit adni akartam nekik befuccsolt egy 3. Tanár miatt aki nem volt képes egy honap slatt feltolteni par kepet na mind1..

abbol kene kiindulni h ugye sport es zenec es vmi csinald magad dolgot kene ami szemelyesebb... otletem sincs pedig biztos itt van az orrom elott a megoldas. Elore is koszonom a valaszokat :)



2015. jún. 21. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ami nekem bevált ilyen "gyors ajándék" címén, az az "idézet vagy jó kívánság befőtt":


Színes papírdarabokra írtam valami pozitív üzenetet - de lehet idézetet is- feltekertem, megkötöttem, hogy ne tekeredjen ki, és egy befőttes üvegbe gyűjtöttem a kis tekercseket. Egy kis textillel lezártam az üveg száját, és máris kész volt a "befőtt". Nagyon egyénire lehet alakítani.


Régebben ennek egy olyan változatát is elkészítettem, hogy minden papírra valami más témakörben írtam, majd az üveg oldalára ráírtam a "használati utasítást", mikor melyik színű papírt bontsa ki az illető, akinek adtam. Pl:

Kék cetlikre viccet írtam, pirosakra valami motiváló gondolatot, sárgákra verset, vagy egy-egy versszakot, stb. A "használati utasítás" úgy szólt:

Ha vidámságra vágysz, bonts ki egy kék tekercset.

Ha egy kis költészetre vágysz, bonts ki egy sárga tekercset. És így tovább, aszerint, hány témakör volt.


Hirtelen ez jutott eszembe, de lehet, hogy kapsz valami frappánsabb ötletet. :)

2015. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!