Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos, eltörtem a lámpát a...

Fontos, eltörtem a lámpát a szüleim szobájában! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Takarítottam és rosszul fordultam és levertem a szüleim lámpájáról a búrát. És anyukám az én dédmamámtól örökölte a lámpát, és nem tudom mit fog reagálni hogyha meglátja.

Lehet rendelni búrát, vagy készíttetni a másik kettő alapján?


2015. jún. 22. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:

És anyukám van itthon de nem merem elmondani neki, és jelenleg abban reménykedek, hogy nem veszik észre.

És most sírógörcsöm van

2015. jún. 22. 16:44
 2/6 A kérdező kommentje:
2015. jún. 22. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ritka ronda egy lámpa, szerintem mindenki örülni fog, ha végre valamilyen indokkal lehet egy újat venni...
2015. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

XDD Tudom hogy ronda, csak anyukám folyton féltette

Mert nem emlékszem hogy herendi vagy zsolnay és nagyon "hisztis" volt anyám amikor a közelébe mentünk valami magassal.

Szóval nem lehet rá szerezni burát?

2015. jún. 22. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
NEM a búra Zsolnai, hanem a kerek alja, ami nem tört össze. Találhatsz ilyen búrát a szaküzletben, de vehettek kettő hasonlót, hogy egyforma legyen.
2015. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszi szépen :)

Egyébként már itthon van anya,apa,nővérem, és nem tűnt fel senkinek, pedig apa a lámpa melett ül, anya pedig az ágyon tvzik, és nem hiszem el hogy nem látják.

egyébként, ha valakinek van tippe arra hogy a vérfolt mivel jön ki, megköszönöm! :) Ment a zöld kéz

2015. jún. 22. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!