Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gimiseeek a gólyaavatóról...

Gimiseeek a gólyaavatóról szeretnék kérdezni? :/

Figyelt kérdés

-Először is mennyire fognak szívatni mert én nagyon félek ettől az egésztől :'c mivel nemszeretek a középpontba lenni ... és attól parázok nagyon h pár héttel a gólyaavató után úgy fognak rám nézni/mondani h pl ' az a csaj volt aki nagyon besült az avatón' :/ szoktak gondolni ilyet?:/

-Melyik szokott a leggázabb szívatás lenni? ..gondolok ilyenre h egyedül kell énekelni vagy táncolni

-Meg például ha valaki tudna nekem mondani a koli avatókról egy pár szót nagyon hálás lennék ... vagy ugyanaz mint a suliban? esetleg durvábbak?

-És mennyire izguljak?:(

-Jah igen! úgy hallottam h majd elő kell adnunk egy táncot ... és arra majd fogunk készülni vagy improvizálni kell?

-Általában h szoktak működni az ilyenek?

-Lehet h hülyének fogtok nézni és megköveztek érte de elmondaná valaki h mi a különbség a gólyaNAP, a gólyaHÉT és a gólyaBÁL között mert senkitől sem azt a választ kaptam amit kértem illetve neten sem találtam meg ....tudom hülye kérdés de kérnék egy pontos leírást:/

-Még azt szeretném kérni/ kérdezni h mondanátok nekem pár feladat hogy milyenekre számítsak?... csapatfeladatokat, ultraciki feladatokat esetleg ha lesz ilyen 'egyéni' feladatokat? nagyon megköszönném:)

Már így ahogy ezt a szöveget írtam ... rájöttem h még jobban félek mint eddig :"D :c ... remélem nem fogom gólyaavató után megbánni h megszülettem :cc már előre megköszönöm aki lesz olyan kedves és ír nekem pár választ ...vagy ha olyan tanácsot :)



2015. jún. 22. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Giminként változó, de azért a rendes szívatás mindig játszik. Nálunk nem tapasztaltam még olyat, hogy valakit cukkoltak volna a későbbiekben.

A szívatás formája is változó helyenként. Volt pl. itt tojástörés fejen, lisztfújás, stb. Felesleges izgulni, ez egy mókás nap.

A gólyahéten minden napra szerveznek feladatokat a 9.-eseknek. A gólyanapon pedig a finálé van, hogy melyik elsős osztály a jobb. A gólyabál pedig a lezárása.

Mi nem tartottunk táncot, de lehet, hogy improvizálni is kell.

Középiskolába még nem szokott durva lenni a kollégiumos avatás. Fogkrém a kilincseken, cipőkben meglepetések..

Milyenre számíts? Ezt nem lehet előre megmondani, de pl. nekünk volt olyan, hogy mindenféle "finomságot" kóstoltunk.

Ja, még annyi, hogy a mi azon a napon vödörbe vittük a cuccokat. :D

2015. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!