Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki be tudná saccolni h...

Neuro West kérdése:

Valaki be tudná saccolni h egy15x10es tetkó mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
Cukorkoponya.

2015. jún. 23. 18:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Fekete -fehérben
2015. jún. 23. 18:07
 2/4 anonim ***** válasza:

hat ez elegge fugg attol, hogy hol csinaltatod ( nem mind1, hogy haver csinalja otthon, vagy valaki, akinek van gepe, de nem "profi" pl. teljesen mas ara van , ha szalonba mesz. ezen kivul: fugg attol, hogy hova keszul ( melyik testreszre), es hogy mennyire reszletes, mennyire kidolgozott. nekem 2 mintam van, mindketto szines, es viszonylag jo aron "megusztam" oket, mert "ismeros" csinalta ( aki a sajat szalonjaban dolgozik profin tobb mint egy evtizede). ( az egyik kb 20x 25-os, a masik 30x20as kb) es 20E volt a kisebbik, 35 a nagyobbik (plusz kesobb meg 12E). ez kedvezmenyes ar volt, mert egyebkent 4 E / ora aron dolgozik, es a kisebb is durvan 7-8 ora alatt lett meg.

ha pl bemesz egy kozepkategorias helyre, akkor ezt neked 20-30 E ft kozott fogjak elkesziteni

2015. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) lapockámra szeretnèm,szakemberrel.
2015. jún. 23. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha azt kerdezned meg akivel akarod csinaltatni?:o o nem csak saccolni tudna..

Felesleges ilyet kerdezni mindenhol mas az ertek..

Helytol is fugg

2015. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!