Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy 1 csomo...

Miért van az hogy 1 csomo suttyo alapvetö dolgokat nem tud megtalálni se itt se az interneten? Illetve miért kell olyan kérdéseket feltenni amiket már százezerszer feltettek? Ez titeket is felkur agyilag?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Simán felkúr! Az az igazság, hogy az internethasználathoz kell egy másfajta gondolkodás és logika, ami persze majdnem mindenkiben meg van, de vannak, akik képtelenek ésszel használni a netet, valahogy nem fogják fel, mi is ez, hogy és mire is kéne használni. Van aki lustaságból ír ide, van aki IQ gyenge. Az előfordul, hogy hasonló kérdés kerül ki, túl kell lépni rajta.
2010. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az önálló, kreatív gondolkodás teljes hiánya. Sajnos a mai magyar iskolarendszer se arra biztat, hogy használd az agyadat, csak bemagoltatja a tudnivalókat, oszt jónapot. (Magam is tanár vagyok, nyugodtan ócsárolhatom a saját szakmámat.) Másrészt meg ez ma a trendi a fiatalság körében: ne gondolkozz azon, hogy mit miért csinálsz, csak élvezd az életet, hasonulj a közösséghez, amihez tartozol, és bambulj bele a világba. De nehogy gondolkozz, nehogy használd az agyadat, hogy minek jó neked a cigi, a pia, a szex, a piercing (egyedül arra jó, hogy neérezd magad küéönbözőnek másoktól).


Namármost ha valaki a saját társaságában annyira önállótlan, hogy ők mondják meg neki: hogyan viselkedjen, hogyan öltözködjön, milyen legyen az értékrendje, akkor gondolod, hogy képes önállóan csinálni bármit is? Pl megkeresni egy infót a neten. Minek, majd megteszi helyette valaki más, egy ostoba, ő meg addig is élvezheti az életet...

2010. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy valaki nem tudja használni a google-t, ahhoz tényleg kell egyfajta logika, hogy kikövetkeztesd, melyik a legjobb kulcsszó. Viszont itt, amikor feltesznek egy kérdést, a következő oldalon kihoz olyan régebbi kérdéseket, amik hasonlóak, és aki tud olvasni, az láthatja, ha esetleg már feltették a kérdést korábban. Nem tudom, miért nem lehet ezt figyelembe venni.
2010. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ilyen kérdés is van vagy 100...

úgy látszik, ezzel együtt kell élni.

2010. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Már ne haragudj de a Tied is pont egy ilyen kérdés! Ha emlékeim és a kereső nem csalnak ez a téma is igen sokszor fel van vetve! Egyébként, hogy válaszoljak is, egyszerűen lusták az emberek keresni. Viszont azzal is tisztában kell lenned, hogy az, hogy neked valami alapvető, vagy egyértelmű nem jelenti azt, hogy mindenki másnak is az. Lehetnek itt fiatalabbak is, esetleg nem túl jól tájékozottak, vagy akár olyanok akik jobbnak találják itt feltenni kérdéseiket mint pl. google-ban keresni (erre az esetre tedd be pl ezt a linket [link] ), lehet olyan is aki mások véleményére kíváncsi és nem akart fórumokat böngészni órákon át.

Laci

2010. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, Laci: azt a linket esetleg nem ismered, ahol egy kurzor vezeti az embert? Tehát pl van egy szó, legyen mondjuk "asztal". És a link úgy néz ki, hogy ha rákattintasz, akkor megjelenik a google főoldal, és folyamatosan íródik be a szó, tehát "asztal", és kiadja a találatokat. Vagy valami ilyesmi.
2010. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ismerem...de ha megtalálod valahol küldd el nekem is mert érdekelne. Bocs a kérdezőtől az OFF-olásért

Laci

2010. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mégiscsak megvan :D erre gondoltál? [link]

Laci

Tudom OFF OFF OFF

2010. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen, erre gondoltam. csak magát ezt a linket láttam: [link] - nyilván a példa kedvéért írtam be így. :) köszi.


És látod, kedves kérdező: erre pont jó volt a te kérdésed ;)

2010. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!