Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok PNG képet...

Miért nem tudok PNG képet beilleszteni a PhotoScape - ba? (részletes lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem a legújabb változatát és azt kell, hogy mondjam nem vagyok vele megelégedve. Logót szerettem volna készíteni az oldalamnak, de circle PNG - t nem sikerült beilleszteni. Ez miért van? JPG képet csak néha sikerül beraknom. :/

2015. jún. 25. 14:32
 1/1 tabaki ***** válasza:

1. Mi a bánat az a circle PNG?

  Én még nem hallottam róla. Miben különbözik a közönséges PNG-től?


2. Képszerkesztéshez inkább képszerkesztőt használj.

  A PhotoScape képkezelőnek nagyon okos, képszerkesztőnek fogyatékos. Egyébként a PNG és JPG nem jelent neki gondot -- hogy mit csináltál rosszul, a fentiekből nem derül ki.


3. Logószerkesztéshez inkább Inkscape-et használj.

  Vagy más vektorgrafikus programot. Főbb erényei a rajz kényelmes és akármeddig folytatható alakítgatásának/átszínezésének, a képelemek egy rétegen való rendezésének, illetve a kép minőségromlás nélküli, gyakorlatilag korlátlan méretváltoztatásának lehetősége.

2015. szept. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!