Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről,...

Mi a véleményetek erről, szerintetek ez nem "vicces"?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés, erről a zsanett-os videóról, ami terjeng a Youtube-on. A linkje ez volt: www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randizas__6972777-zsanett-talalkozunk-a-szokokutnal


Már jött rá, vagy 20 válasz, ha nem több, erre én odaírtam szépen, hogy szerintem nevetséges és szánalmas, hogy ezeken és ezekhez hasonlóakon nevettek és élvezkedtek (pl. Győzike Show, Bözsi néni, Kis Grofó) pedig ezek valós és nagyon rideg problémák, amik szerintem a "lájkolók"-at vagy a családjuk valamely tagját is már biztos érintették (gondolok itt mondjuk arra, hogy kirabolta, terrorizálta egy c***gány) és ahelyett, hogy összefognánk és megoldanánk azt, és mondjuk igyekeznénk olyanokat választani akik nem csak félresöprik ezeket az égető társadalmi kérdéseket, ahelyett csak széthúzunk a szélsőségek felé, pedig ez a probléma annyira fontos, hogy lassan felemészti az országot és a népét. Mondtam, hogy szánalmasak és nem csak azért mert ilyen alja, ízléstelen, igénytelen, IHM szint alatti sz***arokon nevetnek meg ídézgetnik őket, hanem főként azért mert ennyire birkák, hogy a lényeget nem látják, hogy van itt egy kisebbség, akiket a mi adóforintjainkból segélyeznek, ami csak tovább szüli a nyomort és semmire nem megoldás, ők pedig ilyen alja, emberalatti sötétségben léteznek, ami már önmagában nem vicces, mert ez a rideg magyar valóság, de méghozzá még terrorizálnak és ellehetetlenítenek minket és lezüllesztik az országunkat és a népét. És kinyílvánítottam mellé, hogy ugye nem kéne széthúzni, hanem a problémáról kéne magáról beszélni, rasszistáskodás és álságos, II. kerülti PC-skedések nélkül. Mert ez egy probléma és nem azért probléma mert az ember színe fehér.


Na tehát ezt válaszoltam kb., erre kitörölték a kérdést, nem sokkal a válaszom után, pedig előtte tömegével érkeztek a válaszok, aztán pár óra eltelt, ránézek, hogy valaki reflektált-e valamit a válaszomra, erre sehol a kérdés, megnéztem a linket, rákerestem google-n és kitörölték, ez 100%


Szerintetek ez nem furcsa?



2015. jún. 26. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi a hihetetlen?

Nem értem.

2015. jún. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért törölték ki a kérdést? A jelek azt mutatják, hogy nyilvánvalóan az én válaszom miatt. Mivel, mint már írtam, legalább 20 válasz érkezett a kérdésre, és ahogy én válaszoltam, utána nem sokkal pár óra múlva ránézek, és a kérdésnek nyoma veszett, kitörölték. Ezt te nem tartod furának, hogy szinte 100%, hogy a válaszom miatt kitörölnek egy kérdést? Akkor valamit kifogásoltak a válaszomba. Talán azt hogy kimondta az igazságot, a birka társadalmunkról?!
2015. jún. 26. 02:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi volt a válaszod, de lehet egy kis rasszizmus is került bele,nyilván azért törölték.

Vagy csak véletlenül a te válaszod után.

A rendszeresen idejáró emberek nagy része elég beszűkült látókörű egyén,itt nem fogsz tudni értelmes vitát kirobbantani,ne is reménykedj

2015. jún. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha az akkori válaszod is ilyen sötét, kirekesztő, nem is nagyon burkoltan rasszista, mint ez a kérdésed, nem is csodálom akkori válaszod törlését a kérdéssel együtt!

.

"Mert ez egy probléma és nem azért probléma mert az ember színe fehér."

De nem ám! - hanem azért probléma, mert lelke fekete!

2015. jún. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. és 2. válaszoló!


Leírtam kb. mit válaszoltam, szó szerint már nem tudom visszaidézni... a hosszú, 2. bekezdés.


3. válaszoló, neked mi a problémád ezzel??? Ez hol kirekesztő vagy rasszista? Éppen hogy azt mondom, hogy ez a fajta belső széttagoltság, ami jellemzi az országunk népét, hogy ehhez a komoly problémához, vagy úgy állunk, hogy felköltözünk a II. kerültbe, ahonnan nem érzékelünk belőle semmit, utána pedig álságosan PC-skedünk, hogy ők is ugyanolyan emberek, vagy pedig közöttük élünk, tapasztalunk, erre pedig azt vonjuk le konklúzióként, hogy meg kéne ölni őket, sőt sokan továbbviszik ezt és azt mondják, hogy mindenkit, aki nem fehér mert az ember színe fehér. Elkezdenek egy ilyen abszurd fajelméletet gyártani ebből a problémából és kb. vissza akarják hozni a III. birodalmi náci diktatúrát. És erre mondtam, hogy ez a széttagoltság káros, és szörnyű, hogy senki nem tudja valósan látni és feldolgozni ezt a problémát, megoldásokat keresni rá vagy összefogni, mert itt az kétségtelen hogy van egy probléma, viszont nem az a probléma, hogy az ember színe fehér, mint az egyik szélsőség mondaná.

2015. jún. 27. 02:42
 6/9 A kérdező kommentje:
bocs, fogalmazási hiba: Az: *Éppen hogy azt mondom... mondatom végét úgy zárnám, hogy *, ez az ami nagyon káros.
2015. jún. 27. 02:45
 7/9 A kérdező kommentje:
2.: Sajnos az egész ország nagyon beszűkült látókörű, attól félek, hogy a 3. válaszoló is ilyen. Keresik-kutatják a rasszista megjegyzéseket, hogy tovább utálkozhassanak, pedig a hatékony, az-az összefogás lenne, az hogy ha megtudnánk oldani ezeket a problémákat. Rasszizmus pedig nem volt benne, egyáltalán.
2015. jún. 27. 02:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem furcsa, sőt ma már megszokott, hogy ha a cigányokkal kapcsolatos problémákról negatív véleményt fejtesz ki valahol, akkor azt törlik. Jól látod, hogy birka a társadalmunk de rossz helyen hirdeted az igét. Vagy legalább egy népessebb kategóriában kéne próbálkoznod vagy egész más helyeken pl:facebook. Mondjuk szerintem ahoz, hogy a tömeg egyáltalán elgondolkodjon ezen ahoz a tv-ben és a rádióban is beszélni kellene erről, hiszen azokkal nevelik a birkák nagy részét. De arra meg várhatsz, előbb lesz még egy világháború minthogy a média az igazi gondokról beszéljen.
2015. jún. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen... Érdekük az érdektelenről beszélni, ezzel pedig lezülleszteni a társadalmat, hogy aztán ők fogyasztóképes vásárlókká váljanak.
2015. jún. 27. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!