Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 9-es vagyok és töriből megbukt...

9-es vagyok és töriből megbuktatott a tanár pedig 2,17-re álltam ma megkaptam a tételeket töriből hogy miket kell tanulni leirnátok nekem ezeket? 1. Egyiptom vallási és kulturális jellemzőinek bemutatása 2. Az athéni demokrácia intézményei, működése

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd le magadnak, azzal már félig meg is tanulod!
2015. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

HAHA szerinted valaki azzal fog foglalkozni hogy ennyi mindent leírjon neked csak úgy mert te lusta vagy? :DDD


meg is érdemelted hogy megbuktatott én is megbuktattalak volna..

2015. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Menj el az igazgatóhoz fellebbezni. Hivatkozz az ellenőrződre/elektronikus naplóra, ha bizonyítékod van rá, hogy a tanulmányi átlagod meghaladja a 2,00-t akkor köteleznie kell a tanárt az érdemjegy javítására.


Gondolom 9.-es lehetsz, vagy ált. Iskolás. De ezek a legalibibb témák, 1 oldal mind a kettő MAX

2015. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Látta az egész osztály hogy volt három db egyesem és ugy álltam 2re de az ofő monta hogy az értekezleten már 7db egyesem volt azaz csak ugy be irt 4db egyest
2015. jún. 27. 20:30
 5/5 anonim válasza:

Kérd számon a tanártól, hogy mutassa be a dolgozataidat. Kérd meg egy jól tanuló osztálytársadat, hogy igazolja az eredményeket(már ha léteznek a dolgozatok).


De egyébként ez veszett fejsze nyele, nem tudod bizonyítani, ha meg nagyon erősködsz akkor jól meg fog szoparni szóbelin. De ha az osztályfőnököd is a tanárral van, akkor kezsj el tanulni....

2015. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!