Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gázpisztoly engedély kiváltása...

Gázpisztoly engedély kiváltása 2015? (tapasztalatokat is szívesen várok)

Figyelt kérdés

Már elég sok mindent olvastam az engedély megszerzéséről, tudom hogy régebben Adattovábbítás Iránti Kérőlapot kellett kérni és utána rendőrség, stb..ám olvastam, hogy ez a nyomtatvány 2013-ban megszűnt. Aki 2014/2015-ben váltott ki engedélyt gázpisztolyra, hogyan sikerült neki?


Köszönettel,



2015. jún. 26. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell a kérőlap,ha mégis kérik : [link] (Utolsó link)


Mellesleg a 16.napon megjött,kb.2 hete.

2015. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 morc válasza:
61%

Helló !

Én kb. 2 hete kaptam meg.

Megszerzés lépései :

1- veszel a Postán 1db " Hatósági erkölcsi bizonyítvány kiállítása iránti kérőlap " -ot

2- Az első oldalát értelemszerűen kitöltöd , a másik oldalán a IV. pont második karikáját bejelölöd, befizeted a 3100 Ft.-os csekket és ráragasztod az adott helyre . Feladod a Postára .

3- Amikor visszaküldik (kb. 1.5 hét ) , a viselni kívánt fegyver NKH kártyájával ( biztos ami biztos, a töltetlen fegyvert is vidd ) menj be helyileg érdekelt Rendőrségre .

Itt még kitöltetnek Veled egy kérelmet , és kapsz egy 2000 Ft.-os csekket is , amit befizetsz és visszaviszel az ügyintézőnek .

4- Kb. 1 hét múlva megkapod a viselési engedélyt ( Nekem Postán kiküldték )


Remélem tudtam segíteni .

2015. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!