Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Táborban hogy szoktátok...

Táborban hogy szoktátok megoldani a kakilást?

Figyelt kérdés
Voltam mar táborban de én mindig azt csináltam hogy kb a 3. naptol szenet szedtem. Ez nem túl egészséges Úgyhogy érdekelne ennek a kultúrált lebonyolítása

2015. jún. 27. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nadrágot letoltam, kábelt kitoltam, nadrágot felhúztam.

Ugye hogy nem is bonyolult ?

2015. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon poénos vagy, de táborban ez ciki.
2015. jún. 27. 20:02
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk volt WC.
2015. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Akkor a nadrágletolós részt hagyd ki, csak a kábelkitolás legyen meg.
2015. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha zavar a kábel szedés akkor én szerintem menj sűrűbb helyre ahova úgy se fog menni soha senki,meg nem is látni rá meg messze van meg minden...Tehát el van rejtve,ha ott végzel akkor szerintem a szedést is elkerülheted,ugyan akkor még azt is kipróbálhatod ha megvan a bevált helyed akkor beszerzel egy ásót,vagy kis lapátot vagy akármit és ásol 1 kis gödröt oda ahol puha a talaj,majd miután végeztél,betemeted
2015. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek 😊
2015. jún. 27. 20:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerinted komolyan ciki a szarás? Képzelem, milyen tábor lehet, ahol három napos kemény szarral teli emberek görcsölnek jobbra-balra, mert ciki elvégezni a nagydolgukat. Ha komolyan ezt gondolod, akkor meg is érdemled, hogy három napig tartogasd. Gondolom pisilni sem mész, inkább nem iszol...
2015. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha figyelmesen elolvastad volna mit írt,akkor tudnád hogy ő nem arról beszélt hogy cikinek tartja a dolga elvégzését,hanem arról hogy az ürítés után a végterméke eltávolítása nem egészséges és ez orvoslására kérne tanácsot másoktól.
2015. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nincs wc vagy nincs papír? vagy mi a szösz?
2015. júl. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 3-4 napos kirándulásnál hosszabbon sose voltam. De furcsa módon ennyi idő alatt se kellett egyszer se kakálnom. Pedig máskor van hogy egy nap nem is egyszer kell. :)
2015. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!