Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom eladni használt...

Hol tudom eladni használt gázpisztolyom?

Figyelt kérdés

Szeretnék tőle megválni mert nincs szükségem már önvédelmi fegyverre, szerencsére sose kellett használnom.


Tudtok valami oldalt ahol lehet árulni? Vagy Debrecenben vesznek be valahol ilyesmit?


1-2 hirdetőoldalon próbáltam de nem engedélyezett fegyver árulása >> pl. jofogas.



2015. jún. 27. 20:48
 1/8 dirtboy ***** válasza:
vannak gáz-riasztós fórumok,ott hirdesd meg
2015. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát én csak ezt az 1-et találtam:


[link]


de itt meg kiírja egyből hogy:


Felhívjuk figyelmét, hogy csak akkor lépjen be, ha Ön fegyverek forgalmazásával vagy felhasználásával hivatásszerűen foglalkozik, és a honlap látogatása nem eredményezi valamely Önre vonatkozó jogszabály vagy egyéb szabályozás rendelkezéseinek megsértését.


Meg úgy emlékszem hogy ide már egyszer kiírtam és kidobtak a fórumról :|

2015. jún. 28. 11:54
 3/8 Csiß ***** válasza:
Pedig én is ezen a forumon adtam el az enyémet ls nem dobtak ki.
2015. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

itt hirdettem én is pár éve,akkor nem volt ilyen ablak. szerintem simán meglehet hirdetni,kutya nem fog vele foglalkozni hogy magánszemély vagy,annyi hogy amennyire én tudom postázni stb nem lehet ezeket.

személyesen szabad lebonyolítani adás vételivel.

2015. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Futárral se megoldható?
2015. jún. 28. 13:22
 6/8 dirtboy ***** válasza:

Posta vagy futár egyre megy,én úgy tudom törvényileg csak személyesen de biztos vannak akik küldözgetik is.

Adás vételi viszont kell főleg ha neveden is van,van viselési is.

2015. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A nevemen van viselési engedéllyel.

Eladás előtt rendőrségen le kell adni az engedélyt vagy hogy működik?

2015. jún. 28. 13:58
 8/8 Csiß ***** válasza:
Azt a felugró ablakot sz**rd le nyugodtan..Törvényi előírás miatt rakhatták ki.Ha megnézed kb az ősszes webáruházban is ki van téve ahol ilyen jellegű dolgokkal foglalkoznak.Mégis kérdés nélkül kiszolgálnak.
2015. jún. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!