Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOSOSOSOSOSOSOSO! A húgom...

SOSOSOSOSOSOSOSO! A húgom magával rántott és ráültem a fejére mert a földön volt és két másodpercig nemkapott levegőt és utána így kapkodta és fáj neki a lapockánál a háta, valahol a lapocka és gerinc között jobb oldalt. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Minden rendbe van csak a hátát érezze azt mondja...lehet h meghúzódótt neki a szalagja vagy milye? Amugy ugy volt h ult a foldon es magaval ranott és ja:((
2015. jún. 28. 19:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak ha ugrál akkor fáj neki
2015. jún. 28. 19:30
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem holnap reggel forduljatok vele orvoshoz, az majd megmondja hogy mi pontos baja
2015. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem merjük elmondani anyaeknak:((
2015. jún. 28. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
pedig jobban tennétek. így csak rosszabb lesz, lehetséges hogy eltört valamilye és azt nem kéne titkolni, meg ha csak később derül ki akkor nagyobb fej mosást kaptok
2015. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem torhetett el semilye sem azt mondja hogy annyira nem faj neki..holnap szolunk apaeknak
2015. jún. 28. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Végülis mi lett?
2015. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem is érdekel, remélem jól vagytok
2023. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!