Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan iskolát...

Timikke_666 kérdése:

Tudnátok nekem olyan iskolát mondani, ahol tanítanak Japánt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudnátok nekem olyan iskolákat mondani Lehetőleg Hajdú-Biharban ahol tanítanak Japán nyelvet?? :)

Előre is Köszönöm a válaszokat! :)



2015. jún. 28. 23:44
 1/6 anonim válasza:
0%
Költözz Japánba! xD
2015. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Fú, hát nem tudom, hogy ott van-e olyan. :/

Amúgy ilyen esetben kis betűvel írjuk a japánt. Csak akkor kell naggyal írni, ha az országra gondolsz.

2015. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtad, hogy milyen iskola (közép vagy fősuli), ezért csak belinkelem, amit találtam, oda van írva a sulik után a város:

[link]

2015. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy a Radnótiban is tanítanak. (Szeged)
2015. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Bocsi a helyesírásért de ha Japán-ról van szó legyen az nyelv vagy ország mindig nagybetűvel írom ugyanúgy mint az Animét, Mangát és J-Rock-ot is :D
2015. júl. 6. 13:25
 6/6 anonim válasza:

Ez nagyon édes, hogy nagy betűvel írod őket és végül is szíved-jogod, hogy hogyan szeretnéd leírni, csak hát ja... ez helytelen, és ha nagyon megszokod, hogy így írd vagy valami, majd esetleg szakdolgozatnál vagy valami hasonló kaliberű dolognál is ha így írod le, akkor a tanárod csak sopánkodni fog, hogy nem hiszi el, hogy még ezt sem tudod...


attól nem lesz kisebb a hordereje, ha a magyar helyesírás szerint írod őket


de leírom még egyszer, ez csak az én véleményem, nem akarlak piszkálni vagy valami...

2015. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!