Mit tegyek? Help!

Figyelt kérdés
Nagyon fontos!! Véletlenül licitáltam egy drága termékre a vaterán és eddig én vagyok a nyertes. Holnap jár le az aukció. Mit tegyek??? Nem szeretném megvenni!!

2015. jún. 29. 19:41
 1/3 A kérdező kommentje:
a vaterán utólag elolvastam a szabályzatot. Sajnálatomra az volt beleírva,hogyha én vagyok a nyertes licitáló,akkor muszáj megvennem. Ha nem így teszek,akkor polgári per megy végbe. :( :( :'( most mit tudnék tenni!? Valakit nem érdekelne egy nagyon más bikini 5000Ft-ért? :/ világhírű márka. Ha érdekelne Még ma írj és lecicitálj gyorsan! Ha érdekel privát üzenetben elküldöm a linket:)
2015. jún. 29. 20:04
 2/3 anonim válasza:

Annyira aranyos:D lecicitalj:'D

Amugy milyen marka? :)

5000ert ez egyaltalan nem "nagyon draga", mar mindenhol ennyibe kerulnek jobb fajta furdoruhak, hatha meg vilaghiru marka akkor meg is eri :)

2015. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5000 forint tényleg nem drága ha nagyon márkás főleg nem, esetleg majd ha más nem eladod valakinek... de nem itt kérdezd mert ez nem online piac :'D de ha küldenél róla képet akkor megnézném :)
2015. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!