Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már 2 napja fáj a fenekem és...

Már 2 napja fáj a fenekem és nem tudom miért?

Figyelt kérdés
Mar hetfo ota faj a fenekem a farokcsonttol kicsit beljebb, ha megnyomom olyan mintha wcznem kene es nagyon faj. Ha leulok es ha felallok annyira faj hogy majd kiugrik a szemem. Segitsetek hogy mivel tudnam enyhiteni a fajdalmat es hogy mit kell lettem! Legyszives! A valaszokat elore is koszonom!😔

#faj #fenék #farokcsont #GoodLike #ha felállok #ha leülök #najo csak vicc volt
2015. jún. 30. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ehhez hogy jön GoodLike? :D:D
2015. júl. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Fordulj vele mindenképpen orvoshoz! Sok oka lehet
2015. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elülted, lehet, hogy egy kicsit sportolni kéne, én nem értek hozzá, de szerintem próbáld meg, hogy kicsit olyan kajákat eszel, ami meghajt. Pl gyümölcsök, lédús zöldségek, tejföl, lekvár, főzelék benne csöpp ecettel vagy víz, vagy citromleves tea, vagy spenót, sóska, szaftos kaják, gyümölcslé.
2015. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Ja és ha tényleg nagyon durva, akkor tényleg doki!
2015. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszotokat es a goodlike cimket azert tettem oda hogy hamarabb jojjon valasz😂😘
2015. júl. 9. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
És helyre jöttél már? Amúgy láttam még egy klassz kulcsszót, most tűnt fel... Vicc? Amúgy, ha komoly, remélem, jól vagy. Ja és ha ez poén lenne, akkor van 5letem, mire lenne kiélezve. :)
2015. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vicc volt es mar mire elkezdodott a suli elmult de nem mentem el dokihoz 😂😉👌🏻
2016. jan. 1. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, akkor jó, ha elmúlt, akkor örülök!:)
2016. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!