Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kitörne egy atomháború,...

Ha kitörne egy atomháború, majd ezt követően a ruszkik és a jenkik szétatomoznák egymást, és te lennél az utolsó élő ember a Földön. Mit csinálnál?

Figyelt kérdés
Tekintsünk el attól, hogy Oroazország, az Egyesült Államok, Kína..stb egy ilyen után csak úgy égnek a sugárzástol. Mondjuk, hogy Európában alig alig van sugárzás, az elviselhető szint alatt valamivel.

2015. jún. 30. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Masztiznék.:$
2015. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én pl biztosan egy parkban sátoroznék egy nagyobb város mellett, így ha ennivaló, vagy bármi kellene, csak bemennék a vároaba.
2015. jún. 30. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért pont parkban?:S
2015. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert jó ott a levegő azért :D
2015. jún. 30. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
adnék pacsit de nem tudok xddd
2015. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2015. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Végre annyi vadat, szarvast, őzet vadászhatok amennyit csak meg tudok enni és horgászhatom kedvemre mert visszakapom azt ami minden embernek jár ezen a földön!
2018. aug. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Hát az első, hogy eltemetem azokat akiket szerettem és elbúcsúzom tőlük. Aztán bemegyek egy gyógyszertárba és veszek magamhoz nyugtatót. Aztán, ha már hat a frontin bemennék katonai bázisokra megnézni mi a nyavalyákat csinálnak ott. :D lehet kipróbálnék néhány fegyvert amilyet addig még sosem tudtam. Aztán pszichiátriákra mennék be, ambuláns lapokat olvasgatnék, hogy vajon az ott kezelt betegeknek hogyan alakult a mentális állapota. Bemennék a parlamentbe és megnézném az összes helyiséget, ahová tilos bemenni. Feltörnék egy jó kocsit és elmennék olyan helyre, ahová sosem volt pénzem elmenni.

Megkeresném azoknak az embereknek a holttesteit, akik ártottak nekem és megmondanám nekik, hogy megbocsátok. Akiket tudok elégetek vagy eltemetek, mert hát így illik.

Ha van víz meg áram, akkor wellness szállodákban múlatnám az időt. Megpróbálnék minél több dolgot megtanulni, hogy egyedül életben maradhassak és megelőzzek valamilyen szörnyű katasztrófát (xD atomháború után ugyan milyen szörnyű katasztrófát!?) ami a hanyagságomból eredhet. Megpróbálnék a lehető legtöbb dologról gondoskodni és valamilyen önfenntartó életmódot folytatni. Termesztenék zöldséget, gyümölcsöt. Ha vannak állatok rajtam kívül, róluk is gondoskodnék befogadnám és szeretném őket.

Írnék egy könyvet a legjobb tudásom szerint a történtekről, az atomháborúról. Megpróbálnék jeleket küldeni az űrbe, hátha... még akkor is, ha semmi esély!

A szeretteim sírjánál tölteném a legtöbb időmet és elmondanám nekik azokat a dolgokat, amiket sosem tudtam elmondani nekik.

Valószínűleg a könyv befejezése után, az iratokat biztonságba helyezem, másolatokat készítek, "fekete dobozt", hátha valakit érdekel mi pusztította ki az emberiséget, ha egyszer rátalál erre a helyre, vagy ha az állatok elég intelligenssé fejlődnek az ember elnyomása nélkül, ki tudja mit hoz a jövő?? Aztán csapnék egy utolsó bulit és végeznék magammal. Nem akarnék egy bolygó méretű temetőben leélni még 40-50 évet.

2019. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Én élvezném, hogy VÉGRE egyedül maradtam, ugyanis IMÁDOK egyedül lenni, gyűlölöm az embereket! =)))

Csak az tudna elszomorítani, ha az állataim is meghalnának, de még azon is túl tudnám tenni magam.

Ha életben maradnának az állataim, rengeteg időt töltenék velük és vigyáznék rájuk.

Ezen kívül elmennék minden olyan helyre, ahol nem túl nagy a sugárzás és eddig nem volt valamiért lehetőségem eljutni oda.

Élvezném, hogy a boltokban maradt ÖSSZES árucikk csakis az enyém, hiszen én vagyok az egyetlen ember az egész bolygón! (=

Szerintem rengeteget sportolnék és élvezném, hogy senki nem tud végre baszogatni engem.

Ja, és köpnék egy jó nagyot minden ellenségem sírjára és NAGYON élvezném!!!

Bárcsak ez történne ezzel az undorító világgal!

2020. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!