Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan adjak fel levelet Los...

Hogyan adjak fel levelet Los Angelesbe?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne:

1. Hogyan címezzem meg, hogy az az amerikaiaknak is jó legyen?

2. Mit kell csinálnom ahhoz, hogy a levelemet vissza is küldjék (gondolok itt arra, hogy milyen bélyeget vegyek, hogy amint elolvassa vissza is tudja küldeni).

3. Mennyibe kerül kb. az elsőbbségi csomaggal vagy mivelmivel?



2015. júl. 2. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:

1.

nev

hazszam utcanev

varos allam (2 betuje) iranyitoszam


Peldaul

Bruce Willis

1234 Apple Road

Los Angeles, CA 90405


2.

Visszakuldjek? Ugyerted valaszoljanak ra es azt kuldjek neked, vagy ha nem lehet a te leveledet kezbesiteni, akkor a postas hozza vissza hozzad? Nem ertem mit akarsz....


3.

csomga vagy level? Nem mindegy

a level ami egy boritek, benne par papirlap az par szaz forint az USAba

a csomag (kis doboz, nagy doboz, akarmi) az meg ezresekbe kerul a merettol/sulytol fuggoen

Pontos adatot dragam csak a postasneni fog tudni neked mondani, amikor besetalsz a keruleti postara es atnyujtod neki amit kuldeni akarsz. Nem kell azonnal ott helyben feladni, mondhatod azt is hogy csak erdeklodsz, hgy mennyibe fog kerulni.

2015. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A második tényleg értelmetlen, nem tudom miért is írtam le.
2015. júl. 2. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!