Rozika95 kérdése:

Valaki valamit?

Figyelt kérdés

Eléggé kétségek között vagyok...

Az a helyzet, hogy vasárnap-hétfőn lett volna esedékes a menzim (28.-29.)... DE! Pénteken jelentkezett először, ha jól emlékszem kétszer rózsaszínes folyás... Aztán szombaton is, de szombaton már többször és akkor picit erősebb is volt... Aztán vasárnap is volt ilyen, de akkor megint úgy, mint pénteken, aztán hétfőn is, de hétfőn csak egyszer... Szóval ez a "rózsaszíneszés" 4 napig tartott... Na és ugye vasárnap vagy hétfőn lett volna esedékes a menzim, de azóta sincs semmi... Már 4.-5. napja nem jött meg... Csináltam ma egy tesztet (csütörtök), de negatív lett... Egy világ omlott össze bennem...

Olvastam, hogy nagyon korai szakaszban még nem termel a szervezet hcg-t, hogy kimutatható legyen, meg nem is a reggeli legelső pisilésnél csináltam, mert el kellett mennem ugye tesztet venni, és előtte már voltam párszor.

Valaki valami ötlet? Orvoshoz sem akarok még egyenlőre elmenni, mert úgy olvastam, hogy 2-3 hetesen tudja csak ő is megállapítani.

Lehetek terhes?



Válaszokat, jó tanácsokat előre is nagyon köszönöm!



2015. júl. 2. 10:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!