Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, és dj szeretné...

14 éves vagyok, és dj szeretnék lenni, már tudok számokat csinálni, de az a kérdés, hogy Magyarországon van-e ennek a szakmának jövője, vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs. Főleg nem 14 évesen. A dj meg nem számokat hanem mixet csinál. A számokat a producer csinálja aki lehet dj is de Te kétlem 14 évesen ilyeneket tudnál....
2015. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kamu kérdés.. 14 éveen hogy? Én 14 évesen még néha-néha játszottam meg a tanulással foglalkoztam,nem azt tervezgettem,hogy mi leszek.. XD Menj ki a szabad levegőre,játsz,szórakozz,élvezd ki hogy gyerek vagy,tanulj ameddig lehet,az a 4 év hamar eltelik,élvezd amíg gyermek maradhatsz.. Ne netezz,mert rohasztja az agyat,ugyan így van ez a telefonnal meg a tv-vel.. Tudom,hogy ezért jön az oltogatás,hogy de te is a net előtt ülsz! meg stb. de én nem ülök órákat a gép előtt,hanem csak 5,6 perceket. Sportolj,ne bent poshadj.. 34/N
2015. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy ex-playmate, vagy ex-villalakó (vagy bármi más ex-tv-hulladék), akkor nem nagyon fognak felkarolni. Látod mennyi "dj tizenkettőegytucat" van, akik max 1-2 hónapig vannak színen, aztán a kutya sem emlékszik rájuk. Még ha van is köztük tehetséges, nem ismerik őket.


#1 Szerintem a zeneszerző írja a dalokat (avagy "csinálja a számokat").

2015. júl. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!