Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irtam egy könyvet van e olyan...

Irtam egy könyvet van e olyan oldal a neten ahová fel lehet tölteni és ahol elbírálják, hogy lehet belőle valami vagy nem, ahol kijavitanák az esetleges hibákat? Komoly válaszokat várok, hülye beszólásoktól kíméljetek

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a könyvemet nem adnám ki a kezemből, nem tenném fel a netre ingyen!!
2015. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Christie_99 válasza:
Blogra gondoltál már? Szerintem nagyon jó lehetőség, oda kedved szerint írhatsz, publikálhatod a meglévő történeteidet, és nem utolsó sorban sokat lehet vele fejlődni azáltal, hogy az interneten látod viszont az írásaidat. ''Rajongókat'' is szerezhetsz, akik megkedvelik a történetedet, és akkor már minden jön magától. Kapsz majd kritikát, negatívat és pozitívat is egyaránt, csak rajtad áll, figyelembe veszed-e őket, vagy sem. Erre külön vannak oldalak, ahova ha elküldöd a blogodat, kérhetsz kritikát is, véleményeket, tanácsokat, ezzel is fejlődsz. (Nekem speciel hihetetlenül lerombolta az önbizalmamat, mikor még kezdő voltam, de ez felfogás kérdése.:D)
2015. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!