Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet Darwin-díjra nevezni?

Hol lehet Darwin-díjra nevezni?

Figyelt kérdés

Szívesen beküldeném azt a fiatalembert, akit azért vertek agyon a haverjai, mert nem hagyott nekik a borból:D

[link]



2015. júl. 5. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem te nem érted a Darwin-díj lényegét...

ha hülye vagyé s emiatt meghalsz, vagy megsérülsz, akkor kaphatsz díjat... erre nem neveznek, ezt akkor kapod meg, ha elég hülye vagy hozzá :)


ez pedig hülyeség ugyan, de egyrészt nem túl érdekes, hiszen elég hétköznbapi, másrészt meg a hülyeség miatt más sérült, nem a hülye maga.


Röviden: sehol nem lehet rá 'nevezni' ehhez hírnév kell! (a hírnevet a hihetetlen hülyeséggel szerzed magadtól, nem nevezéssel)

2015. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem tudtam, hogy nem lehet nevezni.

De szerintem megérdemelné:D

2015. júl. 5. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

hát az tény, hogy hülye :D

de sajnos rengeteg hozzá hasonló van :/

2015. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy sima jelöltek történeteit nem lehet valahol elolvasni? Mindig olyan jól szórakozok a nyerteseken, de sajnos, csak évi egy van..:D
2015. júl. 5. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!