Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a régi vagy az új...

Szerintetek a régi vagy az új Ariana Grande a szebb illetve a szimpatikusabb?

Figyelt kérdés
Már jó ideje nézem a V mint Viktória című Nikelodeon sorozatot és abban nekem sokkal jobban bejött mint most ha most látom egy videóban már egyből látszik az a "nagy sztár vagyok hagyjál" nézés meg olyan műnek néz ki,szerintetek?(ez az én véleményem)
2015. júl. 6. 19:49
 1/4 anonim válasza:
Szerintem is nemrég összenyalta egy fánk boltban a fánkot és szídta Amerikát. Durva
2015. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kb. 2 hete nézem a Victorioust, és ott megtetszett ez a lány. Utánanéztem, mit csinál most és ledöbbentem, mennyire megváltozott. A viselkedéséről még nem tudok sokat, de a külsejét tekintve sztem nem jó irányban változott. Pár éve olyan tipikus kis aranyos-szép csaj volt, most meg egy tucat műnő lett. A folytonos szempillarebegtetések meg csücsörítések nagyon idegesítőek.
2015. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Polly10 válasza:
Egyetertek mindenkivel a regi sokkal kedvesebb volt
2015. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Már bocsánat de az miért baj hogy felnőtt?? Serintem ez a stílus nagyon illik hozzá én nagy rajongója vagyok és látszólag most sokkal jobban érzi magát példéul nyilatkozta is hogy már utálta a végén az ilyen sam és catben játszani az ilyen hülye kislányt...felnőtt ennyi :)
2016. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!