Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan vers vagy...

Létezik olyan vers vagy mondóka, aminek Nikolett vagy a Nikolett valamelyik névváltozata (Nikol, Nikoletta, Nicole, Nikki stb. ), esetleg becéző alakja (Niki, Nikike stb. ) a fő témája? Ha igen, megosztanátok velem?

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék érte.
2010. márc. 3. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

Én nem hallottam még ilyenről de kitaláltam kettőt:


Nikolett, Nikolett,

Mindenki csak téged nézett.

Tudd meg babám Nikolett,

hogy szebb vagy mint az Anett.

(Ez ha szerelmednek írod)


Nikike, Nikike,

Te kis édes picike,

Gyönyörű kis tündérke.

Anyukádnak szeme fénye.

(Kisbabának, kisgyereknek)


×D Remélem tetszik.

2010. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Mindenre számítottam, amikor megírtam ezt a kérdést, arra azonban nem gondoltam, hogy valaki kifejezetten az én kedvemért kitalál majd kettőt. Ráadásul mindezt 11 perc alatt teszi, ami nem akármilyen teljesítmény. Tényleg fantasztikus... Ilyesmire valóban csak olyan személy lehet képes, aki vagy hivatásos, vagy egyszerűen csak a versek szerelmese, aki kedvtelésből ír. Ha nem tévedek.
2010. márc. 4. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!