Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki a kapu riglijét kirigli...

Valaki a kapu riglijét kiriglizi, de nem jön be az udvarra!?

Figyelt kérdés
Néha, olyan 2 hetente megesik, hogy éjszakai-hajnali órákban valaki kiriglizi a kaput, és elmegy. Vagy begolyóztam, és beképzelem magamnak, vagy nem tudom, de rohadtul idegesítő. Bár már elképzeltem azt is, hogy csak a szél veri le a riglit, de akkor nagyon erős szélnek kellene lennie, mert a rigli szorul, mikor bezárjuk a kaput. Már megálmodtam azt is, hogy betörtek ide, és én egyedül voltam itthon. Bebújtam az asztal alá, bejött egy ember, és csak a mikrót vitte el. Közben a gyereke valami kötéllel piszkált a szekrény alatt, később pedig elmentek. Az ember, aki betört, ugyanazt a dalt fütyülte, mint amit a szembe szomszéd szokott. Nagyon ijesztő álom volt, és félek, hogy beteljesül. Szerintetek csak be vagyok golyózva, vagy valaki tényleg szórakozik?
2015. júl. 10. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A rigli semmit nem ér. Minek????
2015. júl. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerelj fel egy figyelő kamerát. Az majd kideríti. Te pedig nyugodtan alhatsz. És estére már ne egyél túl sokat, vagy nehéz ételeket.
2015. júl. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, kiderült, mi okozta ezt! A macskák, ahogy rá ugranak a kapura, úgy a rigli le is csapódik. Tehát ők akartak "betörni". :)
2015. júl. 10. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!