Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találhatom meg a saját...

Hogyan találhatom meg a saját utamat?

Figyelt kérdés
Gőzöm sincs, mihez szeretnék kezdeni magammal, csak úgy tengek lengek a világban. Állítólag okos vagyok, de nem tudok mihez kezdeni vele, és külön tök vacak az önbizalmamnak, hogy a barátom aki a legközelebb áll hozzám, mindenben nagyon sikeres amibe kezd. Mit csináljak? Vannak olyan emberek, akiknek nem érdemes élniük?
2008. szept. 3. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ember nincs.Biztos van egy célod mi az amit nagyon szeretnél mit szeretnél elérni?Fit fogsz csinálni a jövőben? Gondolkozzh el ezeken a kérdéseken,tervezgess tegyél ki egy célt magadelé pl.:egyetemre akarsz menni,vagy ha felnőtt vagy akkor gondolkozz a családtervezésen.

Én is mindig eltervezem hogy mit fogok a jövőben csinálni.Én jövőre leakarom tenni a rajtengedélyt és versenyezni akarok meg később továbbtanulni.Aztán ha minden fontos dolgot megcsináltam akkor elgondolkozok a családtervezésen és tovább tervezgetem a jövőmet.

2008. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi célom. Diplomám van 2, szakképzésem 1, a nyelvvizsgám 3. Nemrég eljöttem a munkahelyemről, mert nem szerettem ott lenni, azóta nem találok újat. Kisbabát szeretnénk, de 1 éve nem jön össze.
2008. szept. 3. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mégis van célod: a kisbaba! Lehet, hogy annyira akarod, hogy másra nem is nagyon tudsz gondolni (én is így vagyok vele egyébként). Szerintem az nem baj, ha egy nő nem karrierista.
2008. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, lehet... csak valahogy abszolút nem érzem magam sikeresnek ezen a területen (sem). Talán ha már összejött volna, akkor egészen más szemmel látnám a világot?
2008. szept. 3. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan össze fog jönni. Aztán szülsz még néhányat és otthon maradsz a gyerkőcökkel. Ez a legszebb "hivatás" a világon (persze, most az anyagiakról nem beszéltünk, de nem is ez volt a kérdés :))
2008. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, a pénz is fontos lenne, de az előző munkahelyeimen rájöttem, hogy nem leszek tőle boldog. Legalább már ennyit tudok, hogy más értékek fontosabbak nekem (nekünk). Köszi a válaszokat, most jobb egy kicsit :)
2008. szept. 3. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Te egy tök magas szintre eljutottál már, ez igenis bizonyítja hogy okos vagy, és nem a diplomáidra gondolok, hanem a világlátásra. Most vagy egy nagy fordulópontnál, ahonnan csak felfelé vezet az út ez tuti :)

Rengeteg lehetőség van, hogy magadra találj! Olvass buddhista könyveket, tao-t, menj el meditációs csoportba, járj nyitott szemmel a világban! Nem biztos ám, hogy a kisbaba a megoldás, lehet hogy igen, de lehet hogy nem is azért vagy magad alatt.

2008. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Kifejtenéd bővebben, amit írtál?
2008. szept. 4. 12:40
 9/9 anonim válasza:
Bocsánat,hogy csak így iderondítok,de engem is érdekelne a saját út megtalálása.nekem csak érettségimvan és munkanélküli vagyok.Nincsenek céljaim,ambícióim,elképzeléseim,nincs semmi amit el szeretnák éni és semmi sem motivál. Inyenkor mit csináljon az ember?
2008. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!