Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon zavar hogy kiáll a...

Nagyon zavar hogy kiáll a combizmom, ellehet tuntetni?

Figyelt kérdés
Zavar mivel horoadt a fenekem oldalt es a fenek alatti kulso combizmom pedig kiall igy nagyon aranytalan. Esetleg valami amivel ellehet tuntetni azt az izmot? Vagy pedig hogy ne legyen horpadt fenekem.
2015. júl. 10. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogj egy éles bárdot és egy óvatos, de erőteljes kezmozdulattal távolítsd el a fölösleget.


Viccet félretéve, szerintem valami olyasmi edzést vagy tornagyakorlatot kellene találni ami kifejezetten azokat az izmokat erősíti amelyek "be vannak horpadva". Ezzel nem távolítasz el semmit, de szerintem ki lehet egyengetni az aránytalan részeket. Remélem tudtam segíteni.

2015. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es megis hogyan? Esetleg tudnal valami oda valo tornagyakorlatot? Hogy ne legyen horpadt
2015. júl. 10. 18:33
 3/3 anonim válasza:
Guggolás súllyal vagy nèlküle. YouTube tele van.
2015. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!