Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régen csikis voltam most meg...

Régen csikis voltam most meg nem, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Régen barátnőmmel mindig csikiztük egymást ettől indultunk be de nálam valahogy ez elmúlt és nem vagyok csikis egyáltalán engem zavar mert nagyon jó volt úgy , most inkább élvezem és nem csikis,nem tudom mennyire normális ez nem lehet valahogy visszahozni a csikiséget ? :D
2015. júl. 10. 13:52
 1/7 anonim válasza:
Régen szerettem a babfőzeléket, most meg nem. Hogy lehet ez? Talán úgy, hogy túl sokat ettem belőle.
2015. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
12éves......
2015. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2eves
2015. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És miért ? :D
2015. júl. 10. 14:04
 5/7 anonim válasza:
65%

De te ezt komolyan gondolod ? Te hallottad már, hogy az ember változik? Mikor megszülettél 2, 3 kg voltál, most meg gondolom több, be**rtál esténként, gondolom már nem, anyukád etetett, gondolom már nem, régen voltál fél méter, most meg jobb esetben csak alsó tájékon ... Oké, hogy gyakorikérdések.hu, de hát azért már tényleg ilyet kiirni... Az ember változik, van, hogy eltelsz valamivel, vagy megszokod, s már nem úgy hat rád, lehet lekiállapotodtól is függ...

DE legközelebb, mielőtt ilyet kiirsz, megpróbálhatnád az agyadat használni a google helyett, s lehet rájönnél magadtól is. Azért örülhetsz, hogy nem 1500-ban születtél, vagy a számitógépek előtt. Ha erre nem jösz rá, hogy jöttél volna rá arra, hogy mit csinálj, ha melletted kilövik öt bajtársadat a háborúban, s nincs lövészárok sehol a közelben.

Szinte látom a kérdést?

Mit tegyek? Öt bajtársamat meglőtték, én meg itt állok szemben az ellenséggel?

SOS kb 1 másodpercem van, mielőtt engem is fejen lőnek. Válaszaitokat előre is köszönöm,sürgős!

2015. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régen tudták az emberek használni a GYKt most meg nem, hogy lehet ez?


Régen gyakoristársaimmal mindig jó kategóriába irtuk a kérdéseket ettől indultunk be de sokaknál valahogy ez elmúlt és nem vagyok toleráns egyáltalán engem zavar mert nagyon jó volt úgy , most inkább kerülöm és nem jövök sokszor,nem tudom mennyire normális ez nem lehet valahogy visszahozni a régi gyakorikérdéseket ? :D



Egyébként, a válasz a kérdésedre: Hozzászokott a tested. Ha kezemet egy óráig csapkodom, hozzászokik, és zsibbadni kezd. Te már immunis vagy rá.

2015. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a kérdés nem 100% ban szolgálta a komolyságot nem akartam vele senkit felidegesíteni :D
2015. júl. 10. 15:38




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!