Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A The Clone wars 6. évadjának...

Schwarzwald99 kérdése:

A The Clone wars 6. évadjának az utolsó 1-2 rész résznek a lényegét akarom megtudni! írjátok le nekem! Pl: Ashoka meghalt e? Mi lett a Jedi rendel? És még azt hogy lesz e 7. évad vagy esetleg valami féle folytatása a sorozatnak vagy ez a vége?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ashoka nem hal meg, csak kilép a jedi rendből és ezzel meg is ússza a 66-os parancsot. A Star Wars Rebels című sorozatban újra fel fog tűnni.
2015. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a star wars rebels amit ugye a disney nevezetű csatornán játszanak, ennek a folytatása lenne?
2015. júl. 10. 20:07
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert a 6. évad 12. részében ha jol tudom ashoka meghal de az valami látomás yodától? Vagy nem tudom tulajdonképp erre várom a válaszokat! Mert ott meghal ashoka és nem tudom h az ott mi volt
2015. júl. 10. 20:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Az csak egy látomás. A Star Wars Rebeles Az új remény előtt játszódik 5 évvel.
2015. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt én értem csak abba yoda és obi wan eggyáltalán szerepel vagy ez már nem erről szól? vagy nemtom hogy lett itt a clone wars végén anakinből darth vader vagy nem értem
2015. júl. 10. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szerepelt benne eddig se Yoda, se Obi-Wan. A Sithek bosszújában lett Anakinból Darth Vader nem a Clone Warsban.
2015. júl. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Es ezt ashoka hogyan fogadta? Marmint h anakinbol darthvader lett, hiszen ashoka nagyon kotodott hozza! Vagy errol meg nem volt szo a star wars rebelsbol?
2015. júl. 12. 00:37
 8/10 anonim ***** válasza:
2015. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még egy kérdés! A star wars rebels mennyi idővel játszódik a the clone wars után és ugyan azok írtak és rendezték ezt a két sorozatot?
2015. júl. 13. 01:17
 10/10 sankoo válasza:

ez nem ide tartozik de...valaki meg tudná mondani hogyan lett ashoka-nak kettő fénykardja??? :D


kihagytam volna egy részt? vagy van erről movie?

2015. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!