Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kinyitni a számzár...

Bastidas Veronika kérdése:

Hogy tudnám kinyitni a számzáras bőröndöm?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vettünk egy bőröndöt. Van rajta számzár,de nem tudjuk hogy dísz -e rajta,vagy tényleg ki lehet-e nyitni. Van rajta kis pöcök próbáltuk kinyitni de nem ment.és a kódját nem tudjuk,mivel weboldalon rendeltük,és nem adtak hozzá kódot. A kód jelenleg 000-án van. Előre is köszönöm a válaszokat !!:)
2015. júl. 11. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Többen nyaralunk egy házban és az egyik palinak van egy böröndje. Van rajta számzár, de nem tudom hogy dísz, vagy tényleg ki lehet-e nyitni. Van rajta kis pöcök, próbáltam kinyitni, de nem ment és a kódját nem tudom. Most éppen nincs itthon, úgy hogy szeretném végre kinyitni. Előre is köszönöm a válaszokat !!:)
2015. júl. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szisztematikusan végigpróbálgattam egyszer a barátnőm bőröndjét, mert elfelejtette a kódot, úgyhogy ezt tudom javasolni...nekem kb fél napba telt, de nem volt jobb dolgom és volt társaság, úgyhogy nem volt olyan unalmas.
2015. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagy csend és jó fülek kellenek hozzá.

Amikor forgatod a tárcsát, a 10 kattanásból az egyiknél más hangja lesz a többihez képest, na ekkor vagy a jó kódon.

2015. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,habár nem írtam: A bőrönd Clovis márkájú.:)
2015. júl. 11. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!