Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek olyan sztar...

Hogyan legyek olyan sztar mint Zac Efron?

Figyelt kérdés
En kulfoldon elek es itt konnyebb is a tehetseg kutatokkal a dolgom szoval mit kell tennem hogy elkezdjek enekes lenni es szepen epitgessem a karrieremet fel,hogy olyan sztar legyek mint Zac Efron?

#éneklés #tehetsegkutatok
2015. júl. 12. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
játszani kellett volna egy nyálas tinimusicalben még tizenévesen
2015. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bob the builder ***** válasza:
Van megfelelő tinibaba arcod? Tudsz énekelni? Van egy menedzsered aki mindent megtesz érted? Szerencsés vagy?
2015. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elso valaszado:

Meg a tinielet elottem all hiszen csak 13 eves vagyok.

Tudok enekellni,szineszkedni,tancolni es fiu vagyok bar ez egyertelmu

2015. júl. 14. 19:10
 4/5 Bob the builder ***** válasza:
Szuper akkor már csak egy Amerikai tini filmebn kell szerepelned. Lehetőleg olyanba ami nagyon sikeresésel is van intézve.
2015. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyszeru az se jelent gondot hiszen angliaban elek addig a szüleim azt mondtak ha 17 leszek elengednek max 1 évre addig lesz egy filmem hiszen megvannak hozza az adotsagaim es ha meg lesz a film Angliába vissza utazok addigra mar sztár leszek?
2015. júl. 22. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!