Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy hétig csakisgörögdinnyé...

Ha egy hétig csakisgörögdinnyét eszek, akkor mennyit fogyok kilóban?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 168 cm es 80 kilo korul

2015. júl. 12. 19:18
 1/5 anonim válasza:
Valóban létezik ilyen hogy dinnyediéta, aminek az alapjául azt veszik hogy a dinnye "szinte" csak víz. Viszont azt az apró részletet ne felejtsd el hogy a dinnye gyümölcs, azaz van benne gyümölcscukor, ami persze természetes cukor, viszont nem diétába illő. Lehetséges hogy ezzel sikeresen fogysz egy pár kilót, de ha utána ugyanúgy elkezdesz táplálkozni mint előtte, akkor bizony a jojo effektusba fogsz beleesni. Én azt mondom hogy kezdj el egészségesen táplálkozni, igaz azzal lassabban megy a fogyás, de biztosan nem esel abba a hibába hogy egy hét alatt leadsz 3 kilót, és következő két hétben felszedsz 5 kilót. Nagyon fiatal vagy még, drasztikus kúrába ne kezdj, helyette szólj anyukádnak hogy szeretnél egészségesebben táplálkozni, biztosan nem fogja azt mondani hogy nem támogat.
2015. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! <3
2015. júl. 12. 20:00
 3/5 anonim válasza:
A dinnyében rengeteg cukor van! Aki kicsit is cukros, már az sem ehet egy szeletnél többet! Kiegyensúlyozottan kell táplálkozni. De ha már oda akarsz figyelni, akkor pont a szénhidrátot kéne csökkenteni!
2015. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy csináld, hogy semmi olyat nem eszel, amiben zsír van. Nekem így kellett csinálnom egy műtét után, és jó sokat fogytam. És nem is volt vészes, ehetsz egy csomó mindent, cukrosat is, csak zsírosat nem, nekem bevált. Ha egy hétig dinnyét eszel, biztos hogy kevesebb kiló leszel, de nem a zsír megy le hanem csak víz. :(
2015. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. júl. 15. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!