Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Steretnék egy blogot csinálni....

Lalaxxx kérdése:

Steretnék egy blogot csinálni. Hogyan csináljam? Miröl szóljon pl zene? És mi legyen a neve?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Semmit ne csinálj, ha alapvető dolgokról sincs elképzelésed. Mit írnál bele, ha azt sem tudod miről szóljon?


Ne azért csinálj blogot mert most divat csinálni, hanem mert van valami érdekel, amiről és amivel ki tudod fejezni magad. Ha nincs, akkor jobb ha el sem kezded, mert erőltetett lesz, ráunsz és ott hagyod.

2015. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én zenéről szeretnék írni.csak kérdeztem mert tudni akartam a vêleményeteket.De mindegy
2015. júl. 13. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Most még nem tudod miről szóljon, kiírod a kérdést. Aztán majd megcsinálod és csodálkozol senki sem nézni, kiírsz egy újabb kérdést "vajon miért nem nézik a blogom? mi a baj vele?" nem kapsz rá választ. Megunod az egészet és törlöd. Szóval felesleges belevágnod is. Tudom a tinik a blogolásra gerjednek manapság, de ahhoz érdekes személyiség is kell aki írja, de aki még azt sem tudja miről...az feleslegesen is kezd bele.
2015. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Egyik oldal sem úgy indul hogy az egyből népszerű lesz, tele követővel és visszatérő látogatóval és több ezres nagyságrendű statisztikával.

Az a legnagyobb probléma, hogy mindenki a már kitaposott népszerűségre akar felkapaszkodni, mert látják hogy más milyen befutott dolgot csinál, és ők is ezzel akarnak híresek lenni.

Miközben a valóságban hetek-hónapok vagy több idő telik el amíg valaki folyamatosan dolgozva a "termékén" egyre több emberhez képes eljutni, míg végül tényleg népszerű lesz. Addig az ilyen "nem tudom" - kezdetű oldalak már hatszor megszűntek.

2015. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ne legyen zene.
2015. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nem tudod, miről írj, bele se kezdj. :D
2016. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!