Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Paypalrol utaltam penzt a...

Paypalrol utaltam penzt a bankszamlamra, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Feltettem mar ezzel kapcsolatosan egy kerdest. Nemreg utaltam penzt a paypalomrol a szamlamra ra, a paypal azt irja, hogy Completed, tehar sikeres a tranzakcio, viszont a szamlamra nem erkezett meg a penz. Jo szamlara kuldtem, egy par honapja kuldtem ra az elsot akkor megerkezett mar masnap. Most is kiirja, hogy Completed, de a szamlamon nincs rajta a penz. Ilyenkor mi a teendo?


Elore is koszonom a segitseget!



2015. júl. 13. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Első körben megkérdezném a bankomat, tudnak-e valamit az átutalásról.
2015. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
felhivtam oket, es azt mondta a holgy, hogy nem lat semmi fele utalast, hogy bejott volna. Az elozot latja, hogy megerkezett par honapja, de ezt nem. Azt mondta, hogy felveszi a kapcsolatot a "nagyokkal" es megkérdezi oket aztan majd visszahiv. Hat kivancsian varom, hogy visszahiv-e. De ha netan megse, akkor most a paypal b*szott volna at engem, vagy sem? Mit csinaljak?
2015. júl. 13. 13:05
 3/4 A kérdező kommentje:

ezt irja a paypal:



Why does my withdrawal status show Complete but the money isn’t in my bank account?



A Complete status means we have processed your withdrawal. It still may take your bank several days to make the money available in your bank account.


If there is a problem with your withdrawal, it may take up to one week for your bank to notify us. We’ll alert you by email if we learn of any problems processing your withdrawal.


If the bank denies the transfer and returns the money to your PayPal account, you’ll be notified by email and charged a return fee.


most ez mit jelentene?

2015. júl. 13. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár napja már feltetted a kérdést, akkor megválaszoltam, és elmagyaráztam neked, hogy mennyi az átfutási idő, és hogy a hétvége nem számít bele. A te türelmetlenkedésed semmivel sem fogja meggyorsítani a folyamatot. Senkinek sincs ráhatása erre, sem a bankodban, sem a Paypal ügyfélszolgálatának. Ez egy folyamatban lévő tranzakció, ha ezt nem veszed tudomásul, akkor magaddal szúrsz ki, mert szénné aggódod magad egy teljesen hétköznapi dolgon.
2015. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!