Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok 5 dl-es bögrét,...

Hol találok 5 dl-es bögrét, nem korsót?

Figyelt kérdés

Ha esetleg vannak tippek akár egyedi vagy fényképes vagy valamilyen.

Páromat szeretném meglepni vele de nem valami hétköznapi mindenholkapható bögrével. Viszont amit néztem 5dl-ek egyedinek az már korsó és nekem bögrére lenne szükségem és nem a másik véglet a füles müzlistál..


2008. szept. 3. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a nálunk lévő 100 ft-s boltban vettem olyat, ami tiszta üveg, és domború üvegből meggyek meg szamócák vannak rajta. fél literes, nem korsó és nem müzlistál, olyan mint egy nagy nagy kávéscsésze. Szerintem nézd meg ott, néha elég elképesztően jó cuccokat ki lehet fogni.
2008. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Edényboltban is lehet kapni, de nem mindig. Ha sikerül sima fehéret venni, arra rárakathatod a közös fényképeteket. Én is szoktam 100-asban nézelődni, de én még ott nem láttam... biztos nem egy helyen lakunk :-)
2008. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem rozsdamentesből van félliteres bögrém. :))

Egy vasedényben vettem


Kerámiából ezt találtam:

[link]

2008. szept. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok. Bocs elfigyelmetlenkedtem a dolgot. Te valami spéci ajándékot szeretnél.

[link]


[link]

Szublimációs bögreként találod meg a képes bögréket de nem nagyon van közte fél literes. Ritka az ilyan "nyomógép".

Esetleg ha vennél egy simát és te dekorálnád ki? Az tuti egyedi lenne. :)

Az üvegbögrét lehet gravíroztatni is szerintem.

2008. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Vaterán láttam többet is!

Vatera.hu

2008. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!