Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Melyik játék is ez? SOS!?

SOS! Melyik játék is ez? SOS!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan játékot keresek, amivel nagyon nagyon régen játszottam, de nár nem tudom hogy melyik is az..(akkor nagyon tetszet de mai fejjel már lehet h nem fog ) de nem baj attól még kíáncsi vagyok rá. Egy olyan játékot keresek ahol a pályáknál mindíg van egy út és azon megy át az ellenség és a pálya mellé kell építeni egy védelmi valamit ebben a játékban íjjász meg ilyesmiket kellett bevetni védelem esetében(régebben a kizin láttam és valami szörnyike vlami barna szörnyike volt a játék képe vagy valami maszk vagy ilyesmi.)Nah és arra emlékszem h az egyik pályánvolt béka is azt is lekellett győzniolyasmi mit a:Frontline Defense, és az ilyen játékok amikről az előbbírtam. A válaszokat előre is köszönöm!

#régen #harcos játék #melyik is lehet ez #frontline defense
2015. júl. 14. 19:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!